Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmienią dyrektorów trzech instytucji kultury? Pracownicy bronią szefowej Muzeum Lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2019 r. o 08:40 Powrót do artykułu
... i dlatego w dużych miastach wygrywa lewactwo - P0obsadzali ważne stanowiska swojakami, a zakneblowana reszta zatrudnionych boi sie o stolki i wiernoP0ddańczo oddaje głos np. na wujka, teścia czy męża... demokracja? Nieee   to- równia P0chyła do czasów feudalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie przypomnij sobie tą definicje żałosny trolu, bo zdecydowanie cię przerosła 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Neokatechumenati mają się świetnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne, jaka władzą rządzi, ciągle obsadza stanowiska swoimi, zamiast stawiać na kompetencje. Tak było za PO-PSL, tak jest za PiS. Nic się nie zmienia. Dopóki my, obywatele, będziemy wybierać takich polityków, dotąd tak będzie. Bo partie działają nie dla dobra obywateli, ale dla własnego dobra. Chyba tylko demokracja bezpośrednia mogłaby pomóc - na każde kierownicze stanowisko wybierać powinni obywatele w bezpośrednim głosowaniu - przez internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pisz bzdur o CSK.Był w tym roku wielki festiwal Dżwięki Słów.Chyba 5 dni koncertów i spektakli, wiele z nich na placu pod CSK.Świetny musical z Warszawy Rodzina Addamsów, inne spektakle z Polski np.Śleszyńska i ciekawe zespoły  muzyczne,Maja Kleszcz,Oligarkh, Selim,Balkana Gipsy King, Milo Ensemble.Piszę z pamięci, bo byłem na kilku wydarzeniach, stale tłum i tzeba bylo dostawiać krzesła A rządzi tym  od lat pani Michałkiewicz żona obecnego  posła, ale w kulturze ponad 30 lat, więc pracy jej nie załatwiał żaden  prezydent ani tym bardziej poseł. Nie chce mi się już pisać o wernisażach i o innych wydarzeniach  w CSK, a było już tego w tym roku trochę.Piszę tylko o Festiwalu, bo byłem.Po prawej stronie są specjaliści od kultury,ale trzeba wyleźć ze swojej  nory i coś pooglądać, zamiast pisać pochwały fatalnej dyrektorce,aby  tylko zrobić PiSowi na złość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obchodzą nas tradycje i kultura chcemy wizy do Stanów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... pamiętacie ARiMR za PSL ? "Na 3629 pracowników Centrali ARiMR. 1707 posiadało powtarzające się nazwiska, a 206 mieszkało bądź bylo zameldowanych pod tymi samymi adresami -" - wynika z raportu NIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŚLI SAMA ZAŁOGA MUZEUM JEJ BRONI TO JA BYM SIĘ DOBRZE ZASTANOWIŁ PRZED PODJĘCIEM JAKIEJKOLWIEK DECYZJI. WPYCHANIE KOGOŚ Z LEGITYMACJĄ PARTYJNĄ TYLKO DLATEGO, ŻE JĄ POSIADA NIE ZAWSZE DAJE DOBRY EFEKT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferta zamku na najyższym poziomie, wystawy , koncerty i wydarzenia na placu Zamkowym, ciagle coś się dzieje, a takie imprezy trzeba zaplanować, zorganizować, rozliczyc, widać pogrom pracy i zaangażowania dyrektor zamku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kłam wyborcza też chwaliła zamek ***lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,22875709,zamek-w-lublinie-stal-sie-modny-liczba-odwiedzajacych-rosnie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętam, jak żal było gdy Pani Mieczkowska odchodziła z Urzędu Miasta, takiego dyrektora miasto nie miało dawno tak zaangażowanego, pracowitego,ambitnego, ale wiedziałam,że zamek też potrzebuje takich ludzi i się nie myliłam, bo to co zrobiła  na Zamku, wystawy, remonty i pozyskanie na nie środków, wspaniała oferta, można by chwalić i chwalić, ale kazdy z nas widzi,ze zamek odżył jest dostępny dla ludzi
 Ja też pamietam i mam całkiem odmienne zdanie.Pani Mieczkowska jeszcze wówczas dodatkowo Czerniak musiała odejść , a w tle niewygodna afera obyczajowa.Pan Prezydent musiał coś zrobić by mu nie podlegała ta Pani.Współczułam wówczas żonie,rodzinie p.Żuka i mężowi p.M-Cz.Dobrze,że odeszła z UM bo nie muszę jej oglądać i dobrze że odejdzie z muzeum.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sprawia największą radość pisowskim trollom? Ano opluwanie i oczernianie w internecie. Gdyby trzeba się było pod każdym hejterskim komentarzem podpisać z imienia i nazwiska, to by połowa wpisów na forum DW zniknęła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kłam wyborcza też chwaliła zamek ***lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,22875709,zamek-w-lublinie-stal-sie-modny-liczba-odwiedzajacych-rosnie.html
  dzieki komu, wiadmo i bogatej  ofercie zamku, bo dzieje sie na zamku naj nigdy dotąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CSK to sie wslawilo w tamtym roku koncertem neonazistowskiej i neobanderowskiej grupy pseudomuzycznej z ukrainy, koncert byl obstawiony policyjnymi tajniakami zeby jakiemus "polskiemu faszyscie" nie przyszlo do glowy oprotestowac koncertu lub wtargnac do budynku;p W trakcie konceru spiewano banderowskie piosenki i wznoszono banderowskie pozdrowienia. To ociera sie o zdrade stanu i dzialanosc wywrotowa jakis probanderowskich mend.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W muzeum dobrze się dzieje i p.Mieczkowska dalej powinna być dyrektorem. Oczywiście to tylko moja skromna opinia, osoby która w miarę regularnie je odwiedza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z  żonami to tylko same kłoP0ty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdelegalizować wszystko i wszystkich ! Stop !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gdyby Muzeum Lubelskiego straciło takiego dobrego i ambitnego dyrektora a właściwie panią dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wielu  instytucjach P0dległych władzom  jest ten problem -   to taka nieustajaca  tajemnica P0liszynela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kłam wyborcza też chwaliła zamek ***lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,22875709,zamek-w-lublinie-stal-sie-modny-liczba-odwiedzajacych-rosnie.html
 wszyscy chwalą i miejmy nadzieję, że to wystarczający powód, żeby Mieczkowską zostawić na stanowisku, przecież gołym okiem widać że babka tchnęła nowe życie w muzeum na zamku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...